Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

Ambienti gjendet nė “Rrugėn e Kavajes”. Ambienti ėshtė i pozicionuar nė katin e 1 dhe ka sipėrfaqe totale 75 m2 . Ambienti ėshtė I investuar, aktualisht pėrdoret si qendėr estetike. • Fasade xhami • Pėr ta vizituar na kontaktoni!Cel. : 0692542669