Zona/Rruga : Liqeni


Shitet hyrje 1+1 sip 87 m2 kati 5 me nje banjo

eshte ndertim i ri dhe shume cilesor me 2 ashensor

ndodhet tek Liqeni perball Pamit me hipotek ēmimi 95 mije euro i pa diskutushem AGJENSIA IMOBILARE VISION TEL 0682253407 TEL 0695326329

Cel. : 0695326329