devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 87 m² 95.000 Euro (Liqeni, PAM)

  Zona/Rruga : Liqeni

  Shitet hyrje 1+1 sip 87 m2, kati 5 me nje banjo.
  Pallati eshte ndertim i ri dhe shume cilesor me 2 ashensor.
  Apartamenti ndodhet tek Liqeni perball Pamit me hipoteke.

  Cmimi : 95.000 Euro i pa diskutueshem

  Agjensia Imobilare Vision


  Cel : 0682253407/ 0695326329
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Pronajuaj_Liqeni.jpg
S: 26
Madhesia: 27.0 KB  
  viSion
  Travel & Real Estate Agency
  Rr. e Kavajės, Pall. 227
  Shk. 2, Ap.8 ,Tirana, Albania
  Mob : 069 53 26 329
  Mob : 068 22 53 407
  Email: vision.travel@hotmail.com