kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tiran , BLEJ ELEKTROSHTEPIAKE DHE MOBILJE TE PERDORURA cel:0697518843

  Shesim blejm elektroshtepiake te medha si lavatrice frigorifera soba kondicionera
  Shesim blejm mobilje te perdorura si
  Kėnde divane tavolina karrige dhoma gjumi kuzhina bufe minibare
  bejm riparime elektroshtepiakesh
  Sherbejm ne familje
  Garanci per punen si dhe korrektesi pune
  Per me shum na kontaktoni ne numrin e
  Cel. : 0697518843
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20181112_091026.jpg
S: 119
Madhesia: 56.8 KB  
  shesim blejm mobilje elektroshtepiake
  Te perdorura
  Riparojm elektroshtepiake te medha
  Korrektesi
  Garanci ne pune
  Cel:0697518843
  Apliko Tani, Kliko Ketu