kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tiran , BLEJ ELEKTROSHTEPIAKE DHE MOBILJE TE PERDORURA

  Shesim blejm mobilje dhe elektroshtepiake te medha si
  Kėnde divane tavolina karrige dhoma gjumi kuzhina bufe minibare
  Lavatrice frigorifera soba
  bejm riparime elektroshtepiakesh
  Sherbejm ne familje
  Garanci per punen si dhe korrektesi pune
  Per me shum na kontaktoni ne numrin e
  Cel. : 0697518843
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20181112_091026.jpg
S: 9
Madhesia: 56.8 KB  
  shesim blejm mobilje elektroshtepiake
  Te perdorura
  Riparojm elektroshtepiake te medha
  Korrektesi
  Garanci ne pune
  Cel:0697518843
  Apliko Tani, Kliko Ketu