1. Standart 0697112292 Tirane, blejme mobilje te perdorura si dhoma gjumi dollape guzhina kande kolltuqe divane tavolina karike dyer dritare soba lavatrice frigorifer dhe paisje lokale etj ,blejme ne tirane

  0697112292 BLEJME MOBILJE TE PERDORURA NE TIRANE
  BLEJME MOBILJE TE PERDORURA
  SI DHOMA GJUMI +DOLLAPE + KENDE DIVANA KOLLTUQE GUZHINA KUNDRA BUFE MINI BARE TAVOLINA DYER
  SI EDHE PAISJE LOKALI

  NR .TEL .069 7 11 22 92

  Watsapp 0697112292
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: D1726D48-365F-4381-AC67-2262C8B79422.jpg
S: 568
Madhesia: 29.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20191119-224021_Facebook.jpg
S: 71
Madhesia: 83.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20191119-224036_Facebook.jpg
S: 74
Madhesia: 58.7 KB