Kerkoj Pune Shofer.

Disponoj patentat B,C.
Jam i disponueshem te punoj ne oraret 5 e mengjest me 8 te darkes.
Kerkoj te punoj si shofer personal, femijesh (shoqerues ne shkolle ne kurse etj), mosha te medha, apo edhe si shofer ne shkolla apo kompani.
Experienca ime si shofer eshte ne nje furre buke ne periudhen 2000-2006, me pas ne shkolle private me fugon, me pas me biznes privat Bare-Restorant.
Punoj me pergjegjshmeri dhe ndershmeri.
Mosha 55 vjec

Per cdo oferte pune ju lutem me kontaktoni ne nr e tel 069 737 88 24

Me respekt,
ZM
Cel. : 00355697378824