Zona/Rruga : 21 Dhjetori

Ambienti gjendet nė Bllok tek Libri Universitar. Ambienti ėshtė i pozicionuar nė katin e 2 dhe ka sipėrfaqe 70 m2 . Ambienti ėshtė I investuar. • Fasade xhami • Sistem kondicionimi • Pėr ta vizituar na kontaktoni!Cel. : +355686734149