Zona/Rruga : Bllok

Ambienti gjendet nė Bllok tek Libri Universitar. Ambienti ėshtė i pozicionuar nė katin e 1 dhe ka sipėrfaqe 50 m2 . Ambienti ėshtė I investuar. • Fasade xhami • Sistem kondicionimi • Pėr ta vizituar na kontaktoni!Cel. : +355686734149