kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Televizor TV SAMSUNG 24" dhe PHILIPS 14" 5.700 Leke

  Shes dy Televizore ne gjendje te mire pune me telekomande :

  TV SAMSUNG 24" Cmimi 3500 Leke
  PHILIPS 14" me antenen e vete te incorporuar Cmimi 2200 Leke


  Cel. : 0692339657
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Tv Samsung 24.jpg
S: 146
Madhesia: 19.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: TV Philips 14.jpg
S: 100
Madhesia: 32.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu