E diplomuar nė Qershor 2017 pėr mėsimdhėnie tė gjuhės angleze, me rezultate tė larta, unė ofroj shėrbimin tim ndaj ēdo personi qė ėshtė i interesuar pėr tė mėsuar, pėrmirėsuar apo praktikuar aftėsitė e tyre nė gjuhen angleze.
Unė kam eksperiencė nė mėsimdhėnie nė kurse idividuale, nė nivele tė ndryshme, por mund tė pėrshtatem lehtė me ēdo mjedis apo klasė.
E disponueshme ēdo ditė pas ores 17:00, dhe nė fundjave gjatė gjithė kohės.
Pėr tė gjithė tė interesuarit, mund tė mė kontaktoni nėpėrmjet numrit tė telefonit +355674927618, ose email eraldaisufaj@gmail.com.