Karburanti: Diezel

Shitet autokombajne NDW 514 ne gjendje shume te mire teknike. Gome rrezerve dhe sherbimet e kryera sefundmi. Eshte e pajisur edhe me heder misri . Viti prodhimit 1993. E perdorur vetem nga nje person. Gjendet ne Libohove, Gjirokaster. Cmimi i diskutueshem.