1. Standart Tirane, shes makine Audi A3 Viti 2005, 5800 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu e hapur
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 185000

  AUDI A3 SPORTBACK MODEL 2005 MOTORR 2.0 TDI ME KAMBIO AUTOMATIKE - TIPTRONIC - MARSHE NE TIMON F1 , 185.000 KM , KLIMA-ESP-CD-CRUIZE CONTROLL-KOMPJUTER BORDI-OPSIONE NE TIMON , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , DISQE ALUMINI GOMA TE REJA. NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. ME DOGANE TE PAGUAR. CMIMI : 5800 EURO. INFO : 0692765740

  Cel. : 0692765740
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 46802628_2305795672975847_2302031449076793344_n.jpg
S: 414
Madhesia: 49.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 46516892_2305795639642517_3039836655058944000_n.jpg
S: 208
Madhesia: 45.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 46507793_2305795602975854_7131225258597548032_n.jpg
S: 207
Madhesia: 37.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 46508609_2305795699642511_6982761888580894720_n.jpg
S: 210
Madhesia: 51.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 46499319_2305795826309165_4282624406099853312_n.jpg
S: 220
Madhesia: 53.7 KB