devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart 106-Tirane,Shitet Apartament 1+1+A+BLK,Kati 1,Pallat Ekzistues 3-kate,tullė bardhė, sip.50m², Cmimi 46'000 euro diskutueshėm, Rr.Mihal Grameno,120m nga Shkolla Baletit/Unaza ose BKT,200m nga Njėsitė Bashkiake nr.1&2, si dhe 150m nga Ura/Rr.Elbasa

  Shitet: Apartament 1+1, me sipėrfaqe 50m2, nė katin I, nė njė pallat ekzistues 3-katėsh, 120m nga Shkolla e Baletit/ose BKT, nė fillim tė rrugės pak mbi bustin "Mihal Grameno", 200m para godinės sė Njėsive Administrative nr.1 & 2, si dhe 150m nga Ura/Rr.Elbasanit, Tiranė.
  Zona Shkollės Baletit/Ura-Rruga Elbasanit: ėshtė njė ndėr zonat mė tė preferuara dhe bėn pjesė nė zonat mė kryesore dhe qėndrore tė Tiranės, thuajse nė qendėr tė Tiranės, buzė Unazės qėndrore/Lanės, nė krahun e Blv."Bajram Curri", ashtu edhe nė njė ndėr rrugėt mė kryesore tė Tiranės (Ura & Rr.Elbasanit). Kjo ėshtė njėkohėsisht edhe njė ndėr zonat mė tė vjetra dhe aktualisht vlerėsohet si njė ndėr zonat mė tė preferuara tė Tiranės, si e mirėpozicionuar, e pastėr, e integruar dhe lehtėsisht e aksesueshme nė kėmbė dhe nė mėnyre direkte me tė gjitha pikat kryesore tė qendrės si nė: Sheshin Skėnderbej, tek Pazari Ri, 'Taivani', Piramida, Presidenca, Stadiumi Q. Stafa, Parku i Liqenit... etj.
  Pallat Ekszistues 3-katėshme tulla tė bardha/silikate, me xoklaturė(ngritur nga toka mbi 1m), ndėrtuar rreth viteve 1985-1986, i pozicionuar nė filllim tė rrugės dhe direkt pas bustit "Mihal Grameno". Pallati gjendet nė tė djathtė nė njė rrugicė, 120m nga Shkolla e Baletit/BKT dhe 150m nga rruga dhe Ura e Elbasanit/Unazė-Lana, si dhe 200m larg Njėsive Administrative Nr.1 dhe 2. Pallati ndodhet nė njė mikro-zonė tė qetė dhe tė pastėr, pallati ėshtė me shtrirje nga jug-lindja dhe nga veri-perėndimi nga ku janė edhe hyrjet/shkallėt e pallatit, ambjenti pėrreth pallatit nė tė dy anėt ėshtė i rehablituar komplet rrugicat, trotuaret tė shtruara dhe sistemuara. Pallati ėshtė me tulla tė bardha, tė plota, muret e jashtme dhe mbajtėse tė gjėra (40-50cm, me shkallė tė bollshme, me dritė natyrale. Pallati ka dy disa hyrje dhe nė ēdo kat ka nga 3-4 apartamente.
  Apartamenti tipit 1+1 Apartamenti ėshtė me sipėrfaqe 50m2, me hyrje nga pjesa e pėrparme e pallatit veri-perėndim dhe me pozicion/pamje nga lindja dhe jug-perėndimi. Apartamenti ėshtė i rikonstruktuar komplet, suvatime tė reja, shtruar me pllaka, dyer dhe dritare tė reja, ēdo pjesė me dritė natyrale, i pastėr dhe lehtėsisht i ajroshėm. Pėrbėhet nga pjesa e ndėnjes/sogiorno-kuzhina me dalje ne ballkon, me njė banjo, njė dhomė gjumi dhe koridor i gjatė.
  Pėrbėrja/planimetria apartamentit: Apartamenti ka planimetri funksionale,i gjithi nė formė drejtkėndore. Nga dera/kryesore hyrėse, kalohet direkt nė koridor, me pėrmasa tė bollshme/i gjatė, nga ku kalohet nė pjesėt e tjera, i shtruar me pllaka pėrmasa mesatare, ngjyrė bezhė tė hapur. Nė vazhdim, nė tė djathtė, nė fillim gjendet dhoma e gjumit, pėrmasa normale, shtruar me pllaka pėrmasa mesatare, ngjyrė bezhė tė hapur, me dritare nga jug-lindja, e mobiluar. Po nė vazhdim djathtas pas dhomės gjumit gjendet pjesėn ndėnjes/sogiorno-kuzhinė. Kjo pjesė me pėrmasa normale, nė formė katrore, shtruar me pllaka mestare, ngjyrė bezhė hapur, me njė mobilim tė thjeshtė dhe nga kjo pjesė kalohet nė ballkon me pėrmasa mesatare, i mbyllur me vetratė dhe me pamje nga jug-perėndim, i pėrshtatur njė pjesė kuzhinė-gatim. Nė fund tė koridorit (pėrballė derės kryesore/hyrėse) gjendet tualet-dush, me pėrmasa mesatare, i kompletuar dhe funskionale, me dritare nga lindja.
  Muret dhe tavanet: Muret janė nė pėrgjithėsi tė drejta, tė suvatuara dhe tė lyera me ngjyra tė bardhe, ndėrsa tavanet normale, ngjyrė tė bardhė. Dyshemeja: ėshtė e shtruar komplet me pllaka, pėrmasa mesatare, ngjyre bezhė hapur.
  Dyert e brendshme: Vetrate-duralumin, kombinuar me njė pjesė xham, ngjyrė tė bardhė, si dhe dritaret vetratė duralumin, dopio xham, tė bardha, me grila plastike tė bardha.
  Pėrdorimi i mėparshėm e aktual: Apartamenti ka qenė i pėrdorur nga tė zotėt, por ka pak vite qė lėshohet me qera dhe aktualisht ėshtė me qera, ndėrkohė/njėkohėsisht ėshtė edhe nė shitje.
  Dokumentacioni: Apartamenti me Ēertifikatė Pronėsie dhe i shitshėm nė ēdo moment.
  Ēimi Shitjes: 46'000 euro(€) i diskutueshėm.
  Adresa:Rr."Mihal Grameno",120m nga Shkolla e Baletit/ose BKT, 200m para se tė shkosh tek Njėsitė Administrative nr.1 & 2, si dhe 150m nga Ura/Rr.Elbasanit, Tiranė adgss
  Cel: 0696281433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė ish-Ministrisė sė Shėndetėsisė
  Tirane
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433

  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181115_145034.jpg
S: 604
Madhesia: 75.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181115_145703.jpg
S: 835
Madhesia: 41.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181115_150306.jpg
S: 561
Madhesia: 25.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181115_145418.jpg
S: 525
Madhesia: 22.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181115_145535.jpg
S: 517
Madhesia: 34.1 KB