devinf.com
kliko


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart (ID 0615)Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m² 480 Euro (Kodra e diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e diellit

  Apartament me qera 2+1+2 tualete+1 ballkon.
  Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
  Ndodhet prane kopshtit botanik dhe ne cmim perfshihet dhe 1 parkim.  Cel. : +355672033999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20181116-WA0071.jpg
S: 154
Madhesia: 25.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20181116-WA0068.jpg
S: 56
Madhesia: 43.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20181116-WA0075.jpg
S: 52
Madhesia: 24.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20181116-WA0067.jpg
S: 55
Madhesia: 29.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20181116-WA0077.jpg
S: 46
Madhesia: 27.4 KB  


  EAGLES ESTATE
  Rruga: "Rruga Bill Klinton Vila nr2 Tirane, Albania"
  Kontakt: 067 20 33 999
  Email: info@eaglesestate.com
  Web: www.eaglesestate.com