kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Receiver Marrės Bluetooth-i (Aux) pėr makinė. Lidh tel me kasetofonin 1.370 Leke

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 28
Madhesia: 31.7 KB


  Ēmimi: 1370 Lekė
  Porosit nė tel: 0695500500 / Viber ose What's Up.

  Dėrgesa nė ēdo vend falas, nė Tiranė pagesa kryhet kur merrni produktin.
  Lidh makinėn me telefonin tuaj. Adaptor universal, mjafton ta vini nė makinėn tuaj pėr tė dėgjuar drejtpėrdrejtė nga telefoni muzikėn qe dėshironi, telefonatat etj.
  Paisja ėshtė me bateri qė mban rreth 4 orė dhe karikohet pėr rreth 30 min (me fish USB-je, fisha ėshtė e pėrfshirė)
  Mund tė lidhet me tė gjithė telefonat qė kanė bluetooth. Cilėsi e lartė transmetimi.
  Mund tė zgjidhni midis ngjyrave: Zezė, Kuqe, Jeshile, Bardhė ose Blu.


  Cel. : 0695500500
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 85
Madhesia: 29.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 40
Madhesia: 30.4 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu