kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ftese per oferte Sherbim per Auditim te Brendshem

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: RMSA.jpg
S: 29
Madhesia: 37.8 KB
  Refugee and Migrants Services Albania

  ShėrbimetShqiptarepėrRefugjatėdheMigrantė
  Tiranė, mė 12-11-2018
  KĖRKESĖ PĖR OFERTĖ


  Lėnda: Kėrkohet ofertė pėr pjesmarrje nė proēedurėn e tenderit te hapur “Kėrkesė pėr ofertė” me objekt “Auditim I Brendshėm” pėr organizatėn jo qeveritare “Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė”

  Jeni tė ftuar tė dorėzoni ofertėn tuaj nė zarf tė mbyllur me vulė me emėrtimin “Ofertė pėr prokurim Auditim I Brendshėm” pranė zyrave tė organizatės sonė deri mė datė 19-11-2018, ora 13:00.

  Adresa e dorėzimit tė ofertės:
  RMSA, Sheshi “Karl Topia” ,Godina “Trema Engineering 2”, kati 3, ap. 6, Tiranė - http://rmsa.al/

  Pėrshkrimi i shėrbimit qė kėrkohen:

  RMSA ėshtė e intresuar pėr tė kontraktuar ekspert ne fushen e kontabilitetit dhe te auditimit per te ofruar sherbimin mbi procesin e Kontrollit te Brendeshem te organizates, me qellim permiresimin e procedurave drejtuese te saj.

  Per Cdo Detaj ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni me e-mail: procurement@rmsa.al ose ne numrin e telefonit: +355 4 4570732


  Mirepresim oferten tuaj


  Cel. : +355 4 4570732