kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ftese per oferte Blerje Veshmbathje

  Refugee and Migrants Services Albania
  Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė
  Tiranė, mė 12-11-2018
  KĖRKESĖ PĖR OFERTĖ


  Lėnda: Kėrkohet ofertė pėr pjesmarrje nė proēedurėn e tenderit “Ftesė pėr tė konkurruar” me objekt “Blerje Veshmbathje” pėr organizatėn jo-qeveritare “Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė”.

  MĖNYRA E PJESMARJES NĖ TENDER
  Jeni tė ftuar tė dorėzoni ofertėn tuaj nė zarf tė mbyllur pranė zyrave tė organizatės sonė me vulė dhe emėrtimin “Ofertė pėr Blerje Veshmbathje” deri mė datė 20-11-2018 ora 13:00

  RMSA
  Sheshi “Karl Topia”
  Godina “Trema Engineering 2”, kati 3, ap. 6, Tiranė

  PĖRSHKRIMI I ARTIKUJVE QĖ KĖRKOHEN:

  RMSA ėshtė e intresuar pėr tė kontraktuar 1 (njė) ose me shumė subjekte me veprimtari tregtim Artikuj veshmbathje (Xhupa,Kostume Sportive, Atlete, Te brendshme etj).
  Tė gjitha subjektet e interesuara qė pėrmbushin kriteret dhe kushtet janė tė ftuara tė dorezojnė propozimin e tyre me zarf tė mbyllur.

  • Eksperiencė mbi tregtimin e Artikujve tė Veshmbathjeve : Minimumi 3 Vite
  • Levrimi i artikujve i menjėhershėm.


  Per detaje ju lutem shkarkoni dokumentacionin e bashkangjitur.


  Mirepresim ofertat tuaja


  Cel. : +355 4 4570732