Fondacioni “Islamic Relief Worldwide” e ka zanafillėn nė Shqipėri ne vitin 1991. Islamic Relief- Albania office ėshtė rregjistruar si njė organizatė ndėrkombėtare nė Shqipėri me vendim gjykate nr. 44 me 14 Korrik 1994. Aktualisht Fondacioni operon nė rrethet Shkodėr e Tiranė,ne qytetin e Pogradecit, Korces, Kavaje dhe atė tė Lushnjes me projekte te ndryshme zhvillimore nė sektorėt e edukimit, infrastrukturės, rritjes sė kapaciteteve, mbrojtjes dhe promovimit tė tė drejtave tė njeriut, shėndetėsisė dhe nė projekte sezonale si Dru Zjarri & Veshje per Dimer, Qurbani dhe Ramazani.

Ftesė pėr Ofertė

Tirana mė 12.11.2018

Fondacioni Islamic Relief- Albania Office ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:


"Blerje Produktesh Ushqimore"

Parashikohen te pėrgatiten rreth 100 pako ushqimoresh, 1 pako ushqimesh do tė permbajė:

Nr. Produkti Njesia ne pako Sasia Total
1 Oriz, 3 Kg
Cilesia e Pare
3 Kg 300
2 Makarona, 2.5 Kg
Cilesia e Pare
2.5 Kg 250
3 Sheqer, 2 Kg
Cilesia e Pare
2 Kg 200
4 Miell,3 kg
Cilesia e Pare, Tipi 0
3 Kg 300
5 Vaj Luledielli, 4 Liter
Cilesia e Pare
4 Liter 400
6 Recel – Vazo 360 gr 2 vazo 200 vazo
7 Fasule 1 kg
Cilesia e pare
1 Kg 100


Kerkohet nga kompania e interesuar per kete bashkepunim ne oferte percaktoj nese nė ofertė janė te pėrfshira apo jo sherbimet e me poshtme:

1. Ēmimi pėr njėsi + t.v.sh dhe totali pėr gjithė sasin.
2. Sigurimi Produktit ne sasin e caktuar brenda afateve dhe vit prodhimi jo me te hershem se viti 2017.
3. Te siguroj transportin sipas kerkeses ne destinacione ( Elbasan, Librazhd ).
4. Te kryej paketimin e pakove ne qeset plasike te cilat do te sigurohen nga fondacioni.
5. Te ofroj fature tatimore.
6. Metoda e pageses.


*Periudha e shperndarjes jo me shume se 7 dite kalendarike.
*Ėshtė mjaft e rėndėsishme prejardhja e produktit, viti i prodhimit dhe data e skadences, ju lutem bashkangjisni kesaj oferte ēertifikata e origjines dhe raporte tė analizave te ciesise se produkteve.

Oferta juaj duhet tė jetė nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur dhe duhet dėrguar nė adresėn:

Adresa: Laprake, rruga e Durrėsit, Blloku Gintash, pall E, kati i II, ap 8, Tirana ose mund ta dergoni ne posten elektronike: info@islamicrelief.al

Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave ėshtė mė datėn 30.11.2018.

Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: info@islamicrelief.al ose te kontaktoni ne:

Tel.: +355 42413190, 0676007676