1. Standart Tirane, shes gome dhe disk Disk vw passati origjinale R16 20.000 Leke

  Disk alumini origjinal R16 pėr Passat,Golf,Audi. Nė gjėndje shumė tė mirė tė ardhur nga zvicra

  Cel. : 0697262310
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180913-WA0002.jpg
S: 156
Madhesia: 72.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180913-WA0000.jpg
S: 100
Madhesia: 74.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180913-WA0001.jpg
S: 96
Madhesia: 73.2 KB