Kliko
970 AC Seldi PC 2 Mobile

 1. Standart Tirane, shes KUFJE PER SAMSUNG IPHONE, XIAOMI

  Kufje super cilesi super cmime !|
  Kufje te thjeshta vetem per 400 leke .
  Kufje bluetooth me magnet vetem per 1899 Leke

  Kufje Bluetooth me magnet te cilat qendrojne rreth 100 ore ne statusin standby.
  Jane te pershtatshme per vrap pasi magneti ben te mundur qendrimin e tyre ne menyre uniforme.
  Karikohen lehtesisht brenda 2 oreve.
  Cilesore, funksionale dhe kunder ujit!

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :
  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h
  Pagesa ||||CASH
  Kthimi |Pa pagese brenda 14 diteve
  Siguria | Blerje e sigurt.

  ☎️Bli tani ne whatsapp: 0674032999 / 042253169
  🖥️Web : www.aksesore.al

  Cel. : 0674032999
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kufje.jpg
S: 274
Madhesia: 40.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Baseus-S07-Neckband-Wireless-Bluetooth-Headphone-Earphone-Fone-de-ouvido-Sports-Headset-Stereo-A.jpg
S: 262
Madhesia: 35.3 KB