Kufje super cilesi super cmime !|
Kufje te thjeshta vetem per 400 leke .
Kufje bluetooth me magnet vetem per 1899 Leke

Kufje Bluetooth me magnet te cilat qendrojne rreth 100 ore ne statusin standby.
Jane te pershtatshme per vrap pasi magneti ben te mundur qendrimin e tyre ne menyre uniforme.
Karikohen lehtesisht brenda 2 oreve.
Cilesore, funksionale dhe kunder ujit!

Specifikimet e artikullit
Gjendja e produktit :
Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h
Pagesa ||||CASH
Kthimi |Pa pagese brenda 14 diteve
Siguria | Blerje e sigurt.

☎️Bli tani ne whatsapp: 0674032999 / 042253169
🖥️Web : www.aksesore.al

Cel. : 0674032999