Kliko
970 AC Seldi PC 2 Mobile

 1. Standart Tirane, shes STILOLAPS ME KAMERA TE FSHEHTE PER REGJISTRIM 3.499

  Stilolaps me kamera te fshehte

  Stilolaps me kamera te fshehte per te realizuar regjistrime te fshehta, pergjime etj. Kamera eshte e padukshme dhe nuk dallohet gjate regjistrimit.Regjistrimet mund ti shikoni ne pc tuaj ,kamera ka nje cilesi shume te mire dhe ofron gjithashtu dhe regjistrimin e zerit, jo vetem te pamjes.

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :
  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.
  Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h
  Pagesa ||||CASH
  Kthimi |Pa pagese brenda 14 diteve
  Siguria | Blerje e sigurt.

  Specifikimet:
  Format AVI video
  M-JPEG kodim video
  Rezolucioni video 1920 * 1080P, 1280 * 720P, 640 * 480P
  Korniza e videos 30fps + 1fps 30fps-1fps
  PC Camera, regjistrues me zė
  Sistemets windowsme / 2000xp / 2003 / vista, Mac.os.10.4:
  Ndėrfaqe standarde : usb
  Suporton Karte memorie

  ☎️Bli tani ne whatsapp: 0674032999 / 042253169
  🖥️Web : www.aksesore.al

  Cel. : 0674032999
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: HTB1pSk_lvJNTKJjSspoq6A6mpXaf (1).jpg
S: 186
Madhesia: 41.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: HTB1lXLHmaagSKJjy0Fgq6ARqFXab (1).jpg
S: 177
Madhesia: 35.9 KB