Ekrane origjinal per LG (LG-G2. LG-G3,LG-G4, LG-G5, NEXUS 4, X Power), Huawei (Honor 4X, Honor 5X, Honor 7, Honor 8, Honor 8 Lite, Huawei P6, Huawei P7, Huawei P8 Lite, Huawei P9, P8 Lite 2017, Huawei P9 Plus), Sony (SONY Z,SONY Z1,SONY Z2, SONY Z3, SONY Z5, SONY XA,Z ULTRA)

Specifikimet e artikullit
Gjendja e produktit :
Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h
Pagesa ||||CASH
Kthimi |Pa pagese brenda 48 oreve
Siguria | Blerje e sigurt.
Tipi i produktit : Ekran

100% i testuar!
Testoni ekranin para se ta montoni!
Te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese.
Garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve.
Shenim:Ekrani nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte i instaluar me pare .
Paketimi:Paketim antishok-qese plastike + kuti kartoni
Pagesa:Ne pranojme pagesa me: BKT,PayPal dhe paguaj cash kur merr mallin.
Transporti: FedEX,DHL,Posta Shqipetare,TNT.Por ju duhet te paguani tarifen e transportit ne rrethe.
Te gjitha ekranet jane no dead pixel.
Politika e kthimit-48 ore garanci
Nuk pranohen demtime fizike nen logon tone.
Ne nuk mbajme pergjegjesi!
Instalim jo profesional
Demtim i ekranit
Renie ne uje
Demtim i fishave,konektoreve dhe veteshtypje.
Nese produkti qe ju merrni eshte i demtuar, ju lutem na njoftoni menjehere dhe ne ju ndyshojme produktin me nje produkt te ri.
Kur ju merrni pakon tuaj ju lutem kontrolloni pakon dhe produktin. Para instalimit kontrolloni pamjen e produktit dhe funksionin e tij.
Ju duhet te testoni ekranin para instalimit dhe nese ka ndonje problem ,ju lutem kontaktoi me kujdesin ndaj klientit,
ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zevendesojme me nje produkt te ri.

Cel. : 0674032999