kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Samsung Ekrane per Samsung S3,S4,S5,S6, S6edge, S7,S7 edge

  Ekrane per Samsung S3,S4,S4 mini,S5,S6, S6edge, S7,S7 edge,S8, S8+,
  J1,J2,J3,J5,J7,A3,A5,Core plus, Core prime,Grand Neo,Note 2 , Note 3, Note 4

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :
  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h
  Pagesa ||||CASH
  Kthimi |Pa pagese brenda 48 oreve
  Siguria | Blerje e sigurt.

  100% i testuar!
  Testoni ekranin para se ta montoni!
  Te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese.
  Garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve.
  Shenim:Ekrani nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte i instaluar me pare .
  Paketimi:Paketim antishok-qese plastike + kuti kartoni
  Pagesa:Ne pranojme pagesa me: BKT,PayPal dhe paguaj cash kur merr mallin.
  Transporti: FedEX,DHL,Posta Shqipetare,TNT.Por ju duhet te paguani tarifen e transportit ne rrethe.
  Te gjitha ekranet jane no dead pixel.
  Politika e kthimit-48 ore garanci
  Nuk pranohen demtime fizike nen logon tone.

  Ne nuk mbajme pergjegjesi!
  Instalim jo profesional
  Demtim i ekranit
  Renie ne uje
  Demtim i fishave,konektoreve dhe veteshtypje.
  Nese produkti qe ju merrni eshte i demtuar, ju lutem na njoftoni menjehere dhe ne ju ndyshojme produktin me nje produkt te ri.
  Kur ju merrni pakon tuaj ju lutem kontrolloni pakon dhe produktin. Para instalimit kontrolloni pamjen e produktit dhe funksionin e tij.
  Ju duhet te testoni ekranin para instalimit dhe nese ka ndonje problem ,ju lutem kontaktoi me kujdesin ndaj klientit,
  ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zevendesojme me nje produkt te ri.
  ☎️Bli tani ne whatsapp: 0674032999 / 042253169
  🖥️Web : www.aksesore.al

  Cel. : 0674032999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: s4.jpg
S: 263
Madhesia: 32.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: note 4.jpg
S: 222
Madhesia: 32.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: note2.jpg
S: 216
Madhesia: 31.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: grand neo ..jpg
S: 218
Madhesia: 8.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: A3 W - Copy (2).jpg
S: 245
Madhesia: 20.8 KB