kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes SmartWatch Ore komunikimi per femije 3490 Leke

  Ore Komunikimi per femije
  Komunikoni me femijen tuaj, shkembeni mesazhe zanore, gjeni vendodhjen reale te femijes tuaj gjithashtu ora perban dhe butonin SOS i cili sherben per tju njoftuar kur femija juaj ndodhet ne rrezik.
  Specifikimet e artikullit

  Gjendja e produktit :
  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h
  Pagesa ||||CASH
  Kthimi |Pa pagese brenda 14 diteve
  Siguria | Blerje e sigurt.

  Specifikimet:
  Emri i produktit: GPS Tracker Watch
  Funksioni: SOS, komunikim, tregon vendodhjen reale te femijes tuaj
  Materiali i rripit: gome
  Suporton: Mikro SIM
  Kapaciteti i baterisė: 400MAH
  Koha e pėrdorimit: Rreth 100 orė

  ☎️Bli tani ne whatsapp: 0674032999 / 042253169
  🖥️Web : www.aksesore.al  Cel. : 0674032999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-11-01 at 10.43.25(1).jpg
S: 167
Madhesia: 44.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu