AGIKONS sh.p.k
ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me ēmimet mė konkuruese nė treg. Themeluar qė nė vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumė projekte tė suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranė), ''Marea Resort'' (Kavajė), ''Tarraca e Ullijve'' (Dhėrmi), ''Plazhi i Gurtė'' (Qeparo), ''Bougainville Bay'' (Sarandė) si edhe ''Meshtekna'' Brezovice.


Kompania po kėrkon tė zgjerojė stafin e saj nė Repartin e Plastikes, nė pozicionin:


Punėtor Duralumini dhe Plastike

Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė:

• Kandidatėt duhet tė kenė eksperience nė prodhimin dhe montimin e vetratave plastike dhe duralumini.
• Tė kenė aftėsi nė tė punuarit nė grup si edhe aftėsi tė koordinimit tė punėve dhe projekteve.
• Tė karakterizohet nga saktėsia, produktiviteti dhe aftėsia pėr tė pėrmbushur afatet.

Kriteret e Kėrkuara:

• Kandidatėt duhet tė kenė tė paktėn 2 vite eksperiencė pune.
• Tė ketė aftėsi tė mira komunikuese dhe organizuese.

Kushtet e Punės:

• Orari i punės ėshtė nga ora 07:30-16:00 (30 min pushim dreke).
• Adresa: Blloku Rezidencial Kodra e Diellit, A0/1. Tiranė, Albania.

Paga ėshtė e negociushme nė varėsi tė pėrvojės sė kandidatit.

Kandidatėt tė cilėt plotėsojnė kėrkesat e permendura me lart janė tė lutur tė kontaktojnė deri me datė 15.08.2019, nė numrin e telefonit: 068 40 16 639/ 068 80 66 972/ 069 40 14 570

Tė gjitha aplikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipėrisė pėr "Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale”.