Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete BMX Kent me kondrapedale 7.500 Leke

  Ngjyra.....: blu

  Biciklete BMX me kondrapedale per djem te moshes nga 10 deri ne 15 vjec. Modeli Kent Rrotat 20 inch, sedilja e levizshme per tu pershtatur me gjatesine e trupit. E perdorur vetem 1 muaj, ne gjendje shume te mire dhe pa asnje demtim. Shitet per arsye largimi nga vendi. Cmimi origjinal 14.000 leke te reja. Cmimi aktual 7500 (i diskutueshem).

  Cel. : 0684038343
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bike 2.jpg
S: 44
Madhesia: 58.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bike 1.jpg
S: 23
Madhesia: 55.6 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu