kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj

  Krijim faqe web, faqe interneti, website
  Se-Tek Shpk prej disa vitesh ofron krijim faqe web, faqe interneti, website, ne gamen e produkteve jane faqet statike (Te thjeshta) dhe dinamike (p.sh shitje online, booking sistem-rezervime), me nje staf te specializuar dhe certifikuar ofrojme cilesi stabilitet dhe garanci.
  Ne i kryejme projektet nga fillimi -krijimi i hostit dhe domain dhe perfundimi arritje e shikueshmerise ne vendet e para te motorrave te kerimit si google , yahoo, bing etj

  Nese keni zgjuar interesin tuaj dhe kerkoni nje konsulte falas per projektin tuaj te ri jeni te lutur te na kontaktoni ne adresen tone te emailit info@se-tek.al
  Ne numrat e kontaktit : 0672229122 / 0674032999 / 042253169
  Shenim : Keto jane dhe numra whatsapp-i

  Cel. : 0672229122
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: start-creating-web-interfaces-670x335.jpg
S: 81
Madhesia: 23.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu