Zona/Rruga : Njesia nr.5.

Miq e ndjekes te ketij rrjeti.!
Per ju qe vuani nga Temthi, e nuk deshironi nderhyrje kirurgjikale.!
Ju njoftoj se zoteroj, Receten mahnitese, per te luftuar e sheruar pa Operacion, Infeksionet , Reren , Guret ne Temth dhe ne kanalin e Temthit.!
Perberesit e kesaj recete jane 95%, produkte vendi, (bio). Ju do ti sillni ato sipas kerkeses sone, ne e pregatisim receten dhe jua japim me vete per konsumim.
Receta jone eshte provuar me sukses deri tani ne 75 paciente qe sot gezojne shendet te plote. Plot te tjere jane duke e perdorur kete recete.
Ju qe e keni te nevojshme, per vete, apo per te afermit tuaj, duhet te keni bere me pare nje ekzaminim nga mjeku profesionist , te keni me vete, pamje te fotografimit nga EKO, dhe te jeni te bindur se ju keni infeksion, rere apo gure ne Temth. E themi kete, jo se perberesit e recetes tone qudiberese jane te demshme per organizmin, perkundrazi jane shume te mira, por ju keshillojme, ju te jeni te sigurte se vuani nga temthi, qe kohen dhe ato pak lek qe i vini ne kete funksion, mund ti perdorni diku tjeter. Qellimi yne nuk eshte fitimi qe marrim nga ju, por sherimi juaj nga ky problem dhe shmangja e nderhyrjes kirurgjikale, qe shume vete i druhen apo nuk e duan.!
Receta eshte e perballueshme financiarisht nga kushdo qe i ka rene ky hall.!
Pregaditja e recetes dhe keshillat e perdorimit kushtojn 12500 lek , 100 euro.
Na kontaktoni, do keni mirkuptimin dhe angazhimin tone per hallin tuaj.
Cel: 00355 684149465
Watssap dhe viber
Cel. : 00355684149465