kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Instalime Sisteme vezhgimi CCTV per Shtepi, Bisnese 500 Euro

  Instalime Sisteme vezhgimi CCTV per Shtepi, Bisnese dhe Institucione.
  ��Cmime Fantastike � 4 Kamera IP + 1 TB Hard disk
  �Instalim, konfigurim, sinkronizim,testim.
  �Programi i menaxhimit falas nga celulari ne kohe reale
  �Shenim: Programi mund te instalohet ne disa telefona te ndryshem.
  �Garanci 12 muaj per produktet qe do te instalohen.
  montorohen nga celulari juaj ne kohe reale.

  Kontakt : 0672229122
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kamera 4 cope.jpg
S: 87
Madhesia: 14.4 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu