kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes SmartWatch Cmime Shumice Ora per Femije ! 4.400 Leke

  Cmime Shumice
  ➡️Ora per Femije !
  ➡️Eshte e thjeshte, praktike, e domosdoshme per femijet tuaj dhe mbi te gjitha me cmim ekonomik :)
  ➡️Super Cilesi
  ➡️Komunikoni me femijen tuaj ne cdo kohe :)

  ➡️Ka opsion SOS ne rastet kur femija ndodhet ne rrezik
  ➡️Gjen vendodhjen reale te femijes tuaj nepermjet GPS
  📲 Bli tani ne : 042253169  Cel. : 0674032999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-11-01 at 10.43.25(1).jpg
S: 125
Madhesia: 44.3 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu