kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Instalime Sisteme vezhgimi CCTV per Shtepi, Bisnese dhe Inst

  🎥Instalime Sisteme vezhgimi CCTV per Shtepi, Bisnese dhe Institucione.
  ➡️Kerkoni nje preventiv ne kohe reale nga inxhineret tane !
  😀✳️Cmime Fantastike ✳️
  ➡️Kamera te brendshme , te jashtme qe montorohen nga celulari juaj ne kohe reale.
  Kontakt : 0672229122

  Cel. : 0672229122
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: images (1).jpg
S: 84
Madhesia: 4.1 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu