Pėrshkrimi

A.M.G shpk - Algida® ėshtė njė kompani me eksperiencė 20 vjeēare nė importimin dhe shpėrndarjen e produkteve ushqimore tė ndryshme tė ngrira. Sot jemi prezente nė tė gjithė tregun shqiptar me njė gamė tė gjerė produktesh. Pėr shkak tė zgjerimit tė vazhdueshėm kompania ėshtė nė kėrkim tė stafit tė ri energjik dhe me dėshirė pėr rritje profesionale.

Detyrat
  • Ekzekuton porositė e marra nga agjenti parashitės
  • Mban kontakte te vazhdueshme me klientėt nė lidhje me kėrkesat e tyre.
  • Sigurohet qė te dergojė porosine tek klienti nė kohe tė shpejtė.
  • Vendos marėdhenje afat-gjata me klientėt.
  • Eshtė nė kontakt tė vazhdueshėm me parashitesin pėr tė siguruar njė shėrbim sa mė cilėsore pėr klientin.


Kualifikimet

  • Te kete grupin C ne lejen e drejtimit.
  • Te kete eksperience si drejtues mjeti ne tregun e produkteve ushqimore .
  • Tė ketė gatishmėrinė pėr tė qendruar nė punė me orare te zgjatura.
  • Te kete aftėsi te mira komunikuese dhe bashkėpunuese.


Shėnime

Personat e interesuar duhet te dergojne CV ne adresen: hr@amgfood.com, ose te kontaktoje ne nr. telefoni: +35542453185Vetem aplikantėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen brenda 48 orėve nga marrja e aplikimit.Ju lutemi percaktoni pozicionin e punės pėr tė cilin aplikoni.A.M.G shpk- Algida® promovon shanset e barabarta!