devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 98 m² 600 Euro/m2 (Pallati Me Shigjeta)

  Zona/Rruga : Pallati Me Shigjeta

  Shitet apartament 2+1 Ballkone te nje komplekset me te kerkuar ne Tirane konkretishtr tek TIRANA GOLDEN PARK i cili ndodhet prane pallatit me shigjeta dhe eshte ende ne ndertim. Apartamenti ndodhet ne katin e katert banin dhe ka siperfaqe totale pre98.5 m2 dhe organizohet ne dy dhome gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet dhe dy ballkone. Per me shume info ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni! I Diskutueshem !!!

  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: download.jpg
S: 494
Madhesia: 10.4 KB