kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart 0698521858 blejme mobilje te perdorura si: Dhoma gjumi, kundrabufe, kende, divane, kolltuqe, binibare, tavolina me karige, dollape, dyer, dritare etj per me shum na kontaktoni 0698521858

  Blej mobilje dhe elektroshtepiake te perdormeCel. : 0698521858
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20181224-WA0019.jpg
S: 53
Madhesia: 35.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1537132422100.jpg
S: 208
Madhesia: 17.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu