Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Piano Yamaha - Nippon Gakki - NO.U3 3.700 Euro

  Shitet Piano Yamaha - Nippon Gakki - NO.U3
  Piano eshte e restauruar ne Japni dhe pasi eshte importuar eshte e pa perdorur.
  Ka te dhenat si me poshte:
  Lartesia 132 cm
  Gjeresia 68
  Gjatesia 155 cm
  Ngjyre e zeze.

  Stoli ne foto mund te blihet me vete me cmim 140Euro. (eshte i ri)

  Per te pare me shume informacion rreth Pianos klikoni linkun e meposhtem.
  http://www.yamahau3.co.uk/

  Cmimi i pianos 3700 Euro
  Cmimi i Stolit 140 Euro

  Tel: 0684066007
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: file3-1.jpg
S: 22
Madhesia: 29.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: file4.jpg
S: 11
Madhesia: 27.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: file-1.jpg
S: 11
Madhesia: 21.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: file2-1.jpg
S: 12
Madhesia: 20.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: file1-1.jpg
S: 11
Madhesia: 25.8 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu