kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete fitnesi 10.000 Leke

  Ngjyra.....: e zeze

  shes pajisje palestre per ushtrime tip biciklete shume e re dhe e bukur

  Cel. : 0692238696
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 44939805_278253476142070_3501996477801037824_n.jpg
S: 169
Madhesia: 26.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu