devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Okazion:Tirane,shes dupleks 2+1+A+ 2 BLK, Kati 7,139 m² 130.000 Euro(Rruga:Frosina Plaku,21 Dhjetori)

  Zona/Rruga : Rruga Frosina Plaku,Mondial

  Shitet Super apartament dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me sipėrfaqe totale 139 m² nė pallat tė ri.

  Kati i 7 banimit, orientim fantastik,punime super cilesore,ashensor modern.

  Perbehet nga ambient ndenje +gatim + ballkon kati poshte dhe 2 dhoma gjumi +2 banjo kati siper bashke me veranden.

  Ēmimi: 130.000 Euro


  Perfundon Qershor 2019!  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 915d4281-bdd0-70d4-1d23-55c02ced582d.jpg
S: 3
Madhesia: 42.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b662b6cb-40ec-b93f-e082-e970b20a3adf.jpg
S: 1
Madhesia: 46.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fccfcfe5-8bf7-eb7f-4830-f1cde90b6f6a.jpg
S: 1
Madhesia: 49.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: c100e727-40b7-fc33-ae65-42d26669c2d8.jpg
S: 1
Madhesia: 47.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 54321466-f8d7-aaed-0395-9fc1be6921a5.jpg
S: 1
Madhesia: 42.1 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar