devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Okazion -Tirane, shes apartament i ri, me hipoteke, 2+1,Kati 2,92 m² 88.000 Eur (Rruga e Kavajės,Xhamia)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, ne Rrugen e Kavajes perballe me xhamine.

  Ka nje siperfaqe 92 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te pallatit.

  Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, tualet, ballkon .  Cmimi : 88.000 Euro


  Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!

  Tarife agjensie 1% per bleresin.


  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: be0ba295-cdb2-0d6b-1519-e52582fca303.jpg
S: 247
Madhesia: 46.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9869354d-85fa-fe20-7b38-c5800d51cafe.jpg
S: 442
Madhesia: 45.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4ce5155d-d1bd-2517-db2a-26e741a00f1c.jpg
S: 246
Madhesia: 40.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b9287958-2f24-0e47-1f51-9043535ab979.jpg
S: 217
Madhesia: 49.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: fe3fd642-2ac2-ad63-936c-9bc7eace6e28.jpg
S: 213
Madhesia: 54.7 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar