kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes Smartphone Sony xperia M4 Aquo

    Kliko mbi linkun per me shum info celulari eshte ne gjendje perfekte si nga punimi ashtu dhe nga ana konfigurative https://www.sonymobile.com/global-en...ications/#gref

    Cel. : 0692164444
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  xperia-m4-aqua-black-1240x840-029c1f0260e7e12852c9dd3d2a2cab61.jpg
S: 235
Madhesia:  17.1 KB