kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Smartphone Sony xperia M4 Aquo

  Kliko mbi linkun per me shum info celulari eshte ne gjendje perfekte si nga punimi ashtu dhe nga ana konfigurative https://www.sonymobile.com/global-en...ications/#gref

  Cel. : 0692164444
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: xperia-m4-aqua-black-1240x840-029c1f0260e7e12852c9dd3d2a2cab61.jpg
S: 199
Madhesia: 17.1 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu