kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Antene wifi per dvb-t2 700 Leke

  Shes antene wifi per dvb-t2 700 lek.
  ose shitet bashke me aparatin dvb-t2, full hd, me opsionet youtube , weather, pvr recording ( mund te rregjistroni programin ne usb dhe ta shikoni ne nje moment te mevonshem. Te dyja bashke per 2,900 Lek.

  Cel. : 0695349150
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpeg
S: 124
Madhesia: 14.4 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu