devinf.com
Kliko

 1. Standart 051-Tirane,Qera Ambjent-Biznesi,ideale pėr: punishte druri,dur-alumin,botime,ėmbėlsira etj, kati pėrdhes i Ndėrtesė,Sip.(90+110m2) Qera 30'000Lek/muaj, pėrfshirė 15%- Rr.Kokonozėve, rrugica Bejto Sufi, pranė kryqėzimit porcelan/tv-Klan/Inst-Higjenės

  JEPET ME QERA PER BIZNES: Ambienti i njė ndėrtese 1-katėshe(njė pjesė); me sipėrfaqe tė brendshme pėr biznes(10.5m x 8.5m)=90m2, dhe tė jashtme oborr (14m x 8m)=110m2.
  Vendndodhja: nė Rrugėn e "Kokonozėve"/ Rrugica "Bejto Sufi" 5-min nga kryqezimi i porcelanit/TV-Klan/apo Instituti i Higjenes/Restorant Fresku ose 5 minuta me autoveture nga Materniteti i Ri/ Rr."Ali Demi"
  .
  Ambienti per biznes i brendshėm: Nė ambjentin e brendshėm futesh nga oborri me njė derė tė madhe(gjėrė), duke u ngjitur me 2-shkallė futesh nė ambjentin e brendshėm, i cili ėshtė nė formė drejt-kėndėshi(pėrmasa tė pėrafėrta me 10.5m gjatėsi dhe 8.5m nė gjėrėsi), ėshtė i suvatuar komplet nė tė gjitha anėt dhe tavani, ka vetėm njė kollonė nė mes, me kubaturė tė lartė mbi 3m, dyshemeja e shtruar dhe e niveluar me beton, ka 5-dritare pėr dritė e ajrosje natyrale tė vendosur nė lartėsi(nga ato 2-tė medha dhe 3 dritare-superluēe), furnizimi me energji elektrike ėshtė 3-fazorė(i pėrshtatshėm pėr ēdo lloje aktiviteti), furnizimi me ujė tė pishėm nga sistemi i ujėsjellės-kanalizimeve, me tualet jashtė ambjentit nė faqen ngjitur.
  Ambienti i jashtėm: ėshtė i shtruar me beton dhe i rrethuar me mur rrethues mbi 2m lartėsi. Ambienti ėshtė me portė kryesore, me linjė mė vehte pėr drita dhe uje. Nė njė zonė tė qetė, tė pastėr, me terren tė kulluar dhe me infrastrukturė rrugore tė rehabilituar.

  Gjithashtu: Ekziston mundėsia e pėrshtatjes sė ambientit nga qeramarrėsi, si ambjentin e brendshėm dhe tė jashtėm, sipas nevojave dhe kėrkesave tė aktivitetit.
  Ambjenti ngjitur(pjesa tjetėr e ndėrtesės): Krahu(ana) lindore dhe jug-lindore e ndėrtesės ėshtė konceptuar mė vehte dhe ėshtė pėrshtatur si ambjent banimi, e tipit 1+1 , me pjesėn e ndėnjes-ngrėnies, 1-dhomė gjumi dhe 1-banjo-dushė. Apartamenti ėshtė i shtruar komplet me pllaka, cilėsore, ngjyrė bezhė e hapur, me kuzhinė tė kompletuar dhe funksionale, me banjo-dush tė kompletuar dhe funksionale, me tavoline ngrėnie dhe bufe pėr qelqurina e pijet nė hollin e ndėnje-ngrėnie, ndėrsa dhoma e gjumit ėshtė e pa mobiluar. Ky ambjent jepet mė vehte me qera (pėrparėsi ka personi qė merrė me qe merre ambjentin pėr aktivitete biznesi) dhe nuk pėrfshihet nė qeranė e ambjentit tė biznesit. Nė varėsi tė nevojave, qeramarrėsi i ambjentit tė biznesit mund ta marri me qera; si ambjent pėr zyrė, apo ambjent ndihmės etj.
  .
  Destinacionet e shfrytėzimet e mundėshme: Ambienti ėshtė mjaft i pėrshtatshėm pėr aktivitete si: zdrukthtari, punime dur-alumini, punime hekuri, shtyp-shkronje, punishte embėlsirash, uji-pijesh tė ndryshme, si dhe pėr fason apo call-centre, pėr magazinim produktesh etj, si dhe pėr ēdo aktivitet tjetėr.
  Shfrytėzimi i mėparshėm e aktual: Ambienti ka qenė i pėrdorur nė aktivitet zdrukthtari pėr prodhime dyersh druri dhe mobilje tė tjera, per arsye te mbylljes se aktiviteti, nga Marsi 2019, aktualisht ambjenti ėshtė bosh-(pa aktivitet) dhe disponibėl pėr tu dhėnė me qera menjėherė
  .
  Kushtet: Jepet me qera pėr periudha afat-gjatė, preferohen mbi 3-vjet, si dhe paguhen 2-muaj paradhėnie(garanci), ndėrsa shpenzimet: drita (korenti), ujit, taksat e pastrimit etj, paguhen nga qeramarrėsi, pėr qerane mbahet kontrat qeraje.
  .
  Qeraja mujore: Pėr ambjentin e biznesit ėshtė 30'000 Lek-reja/muaj, pėrfshire edhe 15% tatimin nė burim, disponibėl nė ēdo moment. Ndėrsa ambjenti ngjitur (Apartamenti) ka qera tjetėr, nė varėsi tė nevojave qė ka qeramarrėsi i ambjnetit tė biznesit, ėshtė i disktutushėm nė varėsi tė kohėzgjatjes. menyrės pagesės etj.
  .Adresa: Nė Rrugėn e "Kokonozeve"/ Rrugica "Bejto Sufi" 5-min nga kryqėzimi i porcelanit/TV-Klan/apo Instituti i Higjenes/Restorant Fresku ose 5 minuta me autoveture nga Materniteti i Ri /Rruga Ali Demi . adgss

  Cel: 069 62 81 433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S -Agjensi IMOBILIARE)

  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė ish-Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355
  (0) 69 62 81 433
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190416_135829.jpg
S: 445
Madhesia: 27.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190416_135932.jpg
S: 503
Madhesia: 29.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181029_124311.jpg
S: 349
Madhesia: 60.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190416_141048.jpg
S: 359
Madhesia: 49.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190416_140654.jpg
S: 359
Madhesia: 48.4 KB