Albacall
Kliko
Apliko
Apliko Tani, Kliko Ketu

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune Financiere(me Italisht)

  DIMENSION ėshtė njė kompani konsultuese, trajnuese dhe zbatuese nė fushėn e Menaxhimit Strategjik tė Burimeve Njerėzore. Eksperienca 10 vjeēare e stafit tė saj nė Sistemin e Menaxhimit tė Burimeve Njerėzore ėshtė njė potencial nė shėrbim tė organizatave, kompanive, individėve me qėllim pėrmirėsimin dhe konsolidimin e vlerave dhe standarteve profesionale tė tregut tė punės dhe zhvillimit nė vend.Ne emer te nje kompanie te suksesshme qe operon ne Shqiperi dhe jashte saj,Dimension po kerkon te rekrutoje kandidate per pozicionin:


  Financiere (me Italisht)


  Mirepresim tė gjithė kandidatet e interesuar tė cilėt mund tė dėrgojnė aplikimin e tyre (letėr shoqėruese dhe cv) nė adresėn:
  rekrutime@dimensionhr.al;


  Ju informojme se vetem kandidatėt e pėrzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do tė njoftohen pėr intervistė
  Pershkrimi i punes gjendet bashkangjitur me poshte.
  Faleminderit!  Cel. : +355 67 46 47 484
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur


  Blv "Gjergj Fishta",
  Pll. Delta,| Shk.1, Kati 4,| Tiranė, Albania

  @ info@dimensionhr.al
  @ rekrutime@dimensionhr.al
  www.dimensionhr.al