Kliko

 1. Standart Tirane, shes Nokia 3310 6.490 Leke

  Nokia 3310 Telefon viti 2017
  per te gjithe te apasionuarit e telefonave Klasik
  Telefoni eshte dual sim, internet, camera,
  Bateria mban 24 ore ne komunikim
  ndersa 1 muaj duke qenduar ne Stand By

  Si gjithmone shtojme se produkte tona blihen nga distributor te certifikuar ne gjermani dhe jo nga "individe" dorazi ne tregun vendas .


  Parametrat teknike dhe cmimi eshte ne foton e produkteve , ne cmim eshte perfshire TVSH.


  Per cdo paqartesi pyetje mund te na kontaktoni me email ose Cel:


  Faqja jone ne facebook: https://www.facebook.com/Planet-Comp...8855917802499/
  Cel. : Nokia 3310 Telefon viti 2
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3310.jpg
S: 131
Madhesia: 18.6 KB