kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Biēikletė triēikėl 3000 mijė lekė tė reja

  Shes biēikletė triēikėl pėr fėmijė tė moshės 1 deri nė 4 vjeē. Shumė pak e pėrdorur dhe nė gjendje shumė tė mirė. Biēikleta ėshtė e blerė nė Greqi. Shitet pėr arsye mos pėrdorimi.
  Cmimi 3000 mijė lekė tė reja.

  Cel: 0699655770
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PA190019.jpg
S: 282
Madhesia: 19.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PA190021.jpg
S: 143
Madhesia: 18.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PA190026.jpg
S: 129
Madhesia: 18.6 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu