kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Citybike 8.900 Leke

  Shes citybike biciklete sviceriane origjinale 28-teshe ,eshte ne gjendje shume te mire,ecen shume lehteshem,dhe fantastike per ne qytet.Eshte me marshe,me goma te holla.

  Shitet per mos perdorim.


  Cmimi 8900 lek dhe mund te diskutohet pak.

  Kontakt:email kturhani@yahoo.com

  vetem me mesazh 0673400660
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181019_163147.jpg
S: 337
Madhesia: 23.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu