FTESĖ PĖR OFERTĖ

Nga: Qėndra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare
Adresa: Kryqėzimi e Selvisė, Rruga “Isa Boletini”, Pallati “Planet – X”, Tiranė
Tel: 042273247 E-mail : nccs.albania@gmail.com
Datė: 17 Tetor 2018

Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare, nė bazė tė projektit “Sė bashku pėr fuqizimin ekonomik tė qėndrueshėm tė grave nė nevojė”, nė kuadėr tė programit ReLoad, do tė kryejė blerje me vlerė tė vogėl me objekt: kafe dhe pije freskuese.

Jeni tė lutur tė paraqisni ēmimin pėr njėsi pėr kėtė objekt prokurimi me kėto specifikime :

Nr. Emėrtimi Njėsi Cmimi pėr njėsi/ leke
1 Kafe makiato copė
2 Kafe ekspres copė
3 Amita tė vogla copė
4 Red Bull copė
5 Golden eagle copė
6 Kakao tė madhe copė
7 Kapuēino copė

Oferta do tė pranohet deri mė datė 20 tetor 2018. Sė bashku me ofertėn tė dorėzohet njė kopje NIPT-i.
Oferta tė jetė e vlefshme pėr 10 muaj.

Operatori ekonomik qė do tė shpallet fitues ka kėto kushte:
Oferta tė jetė kosto-efektive.
Afati i lėvrimit tė mallit do tė jetė deri 24 orė mbas dhėnies sė porosisė.
Dokumentacioni tė jetė plotėsuar nė rregull.
Oferta tė niset ne adresen e e-mailit: nccs.albania@gmail.com. Nė ofertėn e tij, ofertuesi duhet tė paraqesė tė dhėna tė plota tė personit tė kontaktit.

Autoriteti kontraktor
Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare