Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 135
KM..........: 250000

Durres, Privat shet BMW AG X5 - 3.0d - Mars 2003

me rreth 250.000 km te pa prekura. Makina mbajtur ne gjendje perfekte, me sherbime te bera ne auto-oficine te autorizuar BMW. Ardhur ne Shqiperi ne Gusht 2018 me Vaj dhe filtra te bera para se te vinte. Goma pothuajse te reja. Makina eshte mbajtur per qef dhe eshte perdorur me shume kujdes.
Sic shihet dhe nga fotot makina nuk ka nevoje per shume komente.

Letrat jane deri ne Gusht 2020.

Cmimi 4.200 Euro.

Cel. SMS/Whatsapp: 069 564 9533


Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 417
Madhesia: 35.8 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 194
Madhesia: 26.7 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 459
Madhesia: 28.1 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 417
Madhesia: 35.8 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 191
Madhesia: 38.4 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 211
Madhesia: 140.3 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 194
Madhesia: 26.7 KB