devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 140 m² 800 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Disponojmė apartament pėr shitje nė njė zone shume etė mire edhe tė preferuar pėr banim nė afėrsi tė qendrės sė qytetit tek zona e “Myslym Shyrit”. Eshtė I pozicionuar nė katin e shtatė tė njė pallati tė ri me sipėrfaqe tė bollshme prej 140 m2 nga tė cilat 60m2 ėhstė hapsira e brendshme dhe 80 m2 veranda. Apartamenti ėshtė i mobiluar nga arkitektė Francezė, ambjentet e brendshme janė tė pa ndara: dhoma e ndenjies , ambjenti I gatimit, ambjenti I fetjes dhe tualeti nė katin e sipėrm. Apartamenti ėshtė e pajisur me sistemin Daikin tė ngrohjes dhe ftohjes, TV dhe antenė parabolike, dysheme druri, dritare termike, e deri tek lule dekorative.Ky apartament ėshtė mobiluar nė njė koncept unik tė Kutisė sė Bardhė, duke siguruar tė gjithė komoditetin e nevojshėm. Ndryshe nga apartamentet e tjera ėshtė I pajisur me tre fasada xhami tė medha me orientim nga veriu,jugu dhe perendimi, ky pozicion e bėn apartamentin tė ndriēueshėm gjatė gjithė ditės nga drita natyrale.Ndėrtesa ofron ashensor, administrim dhe siguri tė lartė me sistemin e kamerave.Ndodhet vetėm 5 minuta larg sheshit tė Skėnderbeut, afėr Myslym Shyrit dhe Rrugės sė Kavajės dhe nė njė pikė kyēe tė Tiranės.

  Cel. : +355 699697567
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e38cbe7c-c664-c32d-55e3-134516e5f9f8.jpg
S: 38
Madhesia: 63.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 710e584c-7bcb-9921-bcd1-aa28c7c2a371.jpg
S: 7
Madhesia: 53.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1c143314-1c75-7f11-e1ba-b3c61bd9002f.jpg
S: 8
Madhesia: 57.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b9eedd71-6da5-1bfa-e574-3937a6bbdfbc.jpg
S: 7
Madhesia: 71.2 KB  


  Future Home Priority
  Real Estate

  Adresa: Rruga Sulejman Delvina, Komuna e Parisit
  Tel: +35545629888
  Cel:+355698971145
  Email: priority@futurehome.al